חברת פלאפון גנבו לי כסף, זיכוי וגונבים שוב - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • מריה

נשלח ע"ימריה 10:38, 29 באוקטובר 2014

היי, אני כבר לא לקוחה של פלאפון מחודש יוני, ומסתבר שחברת פלאפון גנבו ממני במשך 4 שנים כסף על מספר נייד שלא שלי, וכמובן שלא חתמתי על שום חוזה כזה אף פעם. כשהם לא מצאו מסמכים שעליהם אני חתומה (וכמובן שאין כי היו לי רק 2 מספרים כל החיים וזה בטח לא היה המספר שעליו הם דיברו), הם ממש הצטערו וזיכו אותי במלוא הסכום (שכמובן הייתי צריכה לחכות לזיכוי הזה קרוב לחודש - כסף הם גונבי9ם מהר, אבל להחזיר אותו לוקח להם זמן...). בכל אופן, כעת אני רואה שוב פעם את אותו החיוב, שבועיים אחרי שזיכו אותי! הם גנבו כסף על מספר שלא שלי (שזה נראה לי לא חוקי...), ואני הסכמתי לזיכוי בלי שום פיצויים כי הייתי בטוחה שהם יזכו אותי וזהו! אבל אני סיימתי לדבר איתם, כי אני רואה שזה לא יגמר. כיצד ניתן לפעול?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

19:03, 1 בנובמבר 2014

שלום
    לאור הכתוב ביכולתך לפנות במכתב אל החברה ולעלות את טענותיך.
    במידה ותגובת החברה לא תהא לשביעות רצונך ביכולתך לשקול פנייה אל בית המשפט.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.