חברת סלולר - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • חן לוי

  נשלח ע"יחן לוי 08:06, 23 בנובמבר 2014

  שלום רב, הנדון : דינמיקה סלולר. רכשתי מכשיר מוטורלה רייזר מסלקום . הביטוח הועבר לדינמיקה סלולר . שמתי את המכשיר לתיקון ונאמר לי שהמכשיר מושבת, ושמגיע לי בגלל שיש לי ביטוח לעשות טביעת ביטוח ולרכוש מכשיר מחודש בעלות של 600 ש"ח לאחר שיחות רבות סוכם טלפונית שארכוש מכשיר מחודש והתשלום על הטלפון הקודם שמושבת יבוטל, וכך עשיתי רכשתי מכשיר מחודש בעלות של 600 ש"ח לאחר הרכישה התקשרתי למוקד שלהם וענתה לי נציגה שלהם ואמרתי לה במפורשות סוכם שארכוש מכשיר מחודש והתשלום על המכישר הקודם יבטול אבקש לשלוח לי לפקס אישור עסקה אמרה לי אוקי נשלח . לא הגיע , כשהתקשרתי שוב אמרה לי נציגה אני שולחת לך שוב לא הגיע. לאחר מכן שוחחתי עם נציגים רבים שטענו: שלא אפשרי דבר כזה . התקשרתי שוב העבירו אותי לנציגה גבוהה יותר שניסתה להכניס לי מילים לפה שאני הגשתי בקשה כזו !לא לא לא לא לא היה ולא נברא! אל תכניסי לי מילים לפה אני לא ביקשתי דבר אלא שזה מה שסוכם . השיחה התנתקה שהתקשרתי העבירו אותי לנציג שגם ניסה להכניס לי מילים לפה שרק ביקשתי . במהלך השיחה ולאחר ויכוחים רבים שהבם ניסתי להסביר לו שלא ביקשתי אלא שזה מה שסוכם , הוא אמר לי תמתיני רגע .. המתנתי ואז הוא אמר לי שבדקתי ועל המוטורולה רייזר לא אשלם , אשלם רק על המכשיר המחודש . אז אמרתי לו הנה זה מה שרציתי בסה"כ וביקשתי ממנו לחזור על זה כמה פעמים ולא רק באוזיני אלא באוזני אנשים נוספים: אמא , גיסתה,אחותי. אמרתי לו אז למה בוצע חיוב? אמר לי אני אברר/אבדוק ואחזור אלייך אמרתי לו תודה רבה . וכמובן שלא חזר אליי אלא התקשרו לטלפון הנייד של אמא שלי ונציגה חצופה אמרה לה היא תשלם על המכשיר ! היא לחצה עליו ובגלל זה לקח לו כמה דק לבדוק האם אני דוברת אמת וכשבדק חזר אלי ועוד אמר כמה פעמים שלא אשלם כמו שסוכם בשיחה טלפונית איתם ועוד אני אבדוק למה היה חיוב . אני ממש אשמח לעזרתכם .. אפשרי שתפנו אלי במייל שציינתי וגם במספר הטלפון הנייד. אני מודה לכם מאוד

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  09:36, 7 בדצמבר 2014

  שלום רב
  לאור הכתוב המלצתי הינה כי ראשית תפנה במכתב בדואר רשום אל חברת הסלולר והעלה את מכלול נסיבות המקרה. ככלל, חברת סלולר מחוייבת לענות למכתב טענות מלקוח.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.