האם השקעה בבתי השקעות היא סיכון ? - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • מאושרת

  נשלח ע"ימאושרת 17:45, 4 באוגוסט 2016

  שלום הציעו לי ממקום העבודה קרן השתלמות יש כל מיני בתי השקעות מה ההבדל בינהן ? חוץ מתשואות עבר ודמי ניהול האם אני מסכנת את כספי אם בוחרת בבית השקעות אחד על אחר ? כמו אם בית ההשקעות פשוט רגל הכסף שלי בסיכון ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  14:50, 11 באוגוסט 2016

  מאושרת שלום, קרן ההשתלמות מנוהלת בנפרד מהחברה המנהלת (בית ההשקעות במקרה שציינת) ולכן אם בית ההשקעות יהיה חדל פרעון הדבר לא אמור להשפיע על קרן ההשתלמות עצמה. בכל מקרה, בבחינת קרן השתלמות יש לבחון את דמי הניהול, תשואות, מדדי סיכון, איכות השירות. בכל מקרה עומדת לך האפשרות לעבור מקרן לקרן ללא כל בעיה בכל עת שתבחרי ככל שלא תהי מרוצה מהתשואות/דמי הניהול/שירות. מומלץ לקבל ייעוץ פנסיוני טרם הבחירה בקרן ההשתלמות וכן ביחס למסלול ההשקעות המתאים ביותר עבורך בקרן. בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.