ביטוח מנהלים - לקוחות שבויים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • משה זוכמיץ

  נשלח ע"ימשה זוכמיץ 08:49, 1 בספטמבר 2016

  שלום רב ברשותי 2 פוליסות ביטוח מנהלים עם מקדם קבצה קבוע . אחת פעילה שגובים ממנה עמלות מקסימאליות , והתשואה בה רק יורדת . והשנייה מסולקת שאינני מפריש אליה הפקדות , וגם ממנה גובים עמלות. ביקשתי מחברת הביטוח להוריד לי בעמלות אך הם מסרבים , ביקשתי לאחד פוליסות וגם לכך הם מסרבים בטענה שהפוליסה כבר לא משווקת (ובלי להסביר למה זה רלוונטי אלי ). שאלתי היא : נוכח הרפורמה בביטוחי המנהלים שהושקה בשנה שעברה , נאמר לי מחברת הכשרה ביטוח שהם יתחילו בקרוב לשווק ביטוח מנהלים עם מקדם קבוע , בדמי ניהול מוזלים , האם ידוע לכם משהו חדש בנושא ? מה עושים כאשר חברת הביטוח מסרבת לאחד פוליסות , והכסף שבה פשוט מתאדה עם הזמן בגלל דמי הניהול והתשואות השליליות ? בתודה מראש האומלל השבוי .

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  17:17, 1 בספטמבר 2016

  מר זוכמיץ שלום, לא ידוע לי על משהו חדש. תנסה לפנות לחברת הכשרת היישוב או לחברות ביטוח אחרות ולנסות להתעניין אם יש להם מוצר כזה. ניתן להבין את תחושותיך שכן בניגוד לקרנות פנסיה שם התחרות על דמי הניהול והשירות בשיאה ודמי הניהול מגיעים לתחתית חדשה ותקדימית, המצב בפוליסות הביטוח אינו כזה... במצב הדברים הנוכחי מומלץ גם לקבל ייעץ פנסיוני פרטני באמצעות יועץ פנסיוני עצמי ובלתי תלי על מנת למצוא פתרון אופטימלי למצב שאתה מתאר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.