עמלות ביטוח מנהלים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • רביד גרינס

  נשלח ע"ירביד גרינס 19:55, 1 באפריל 2014

  שלום, אני עובד בחברה גדולה ( כמה אלפי עובדים) כבר 10 שנים . בן 34 . יש לי ביטוח מנהלי כ 9 שנים. מנהלי השכר בחברה וכמובן היועצת הפניסיונית טוענים שהתנאים הם מעולים. שילמתי ב 2013 כך : דמי ניהול מהחיסכון המצטבר : 1.05% . גם עבור ביטוח המנהלים וגם עבור הפיצויים. דמי ניהול מפרמיה : 2.93%. האם הנ"ל נחשב טוב מאד ? אם לא. מה נחשב טוב מאד ? תודה רבה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  09:11, 2 באפריל 2014

  רביד שלום

  המדור אינו עוסק במתן יעוץ פנסיוני ואינו מיוד לתת חיווי בקשר לכדאיות של החסכון הפנסיוני או מעלת התנאים המסחריים.

  לנוכח החשיבות של החיסכון הפנסיוני המבוצע כעת אך את הפירות של ההחלטות שלך כיום תראה רק עוד כמה עשרות שנים מומלץ להשקיע בתשומת לב בענין זה כבר כיום ואתה יכול לערוך השוואות בין המוצר הפנסיוני הקיים לך כיום (תוך התיחסות לכך שמדובר בביטוח מנהלים ככל הנראה עם מקדמים מובטחים- תכניות ביטוח שכבר לא נמכרות כיום) בין באופן עצמאי ובין- כפי שמומלץ, על ידי בעל רשיון אחר. ככל שאתה לא סומך על חוו"ד של בעל הרשיון (סוכן הביטוח) שבמקום העבודה כדאי ומומלץ לקבל חוו"ד נוספת מבעל רשיון אחר .

  בהצלחה

  אבנר בן חיון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.