תשלום לבטוח מנהלים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 22:37, 12 במאי 2014

  שלום פוטרתי מעבודתי לאחר כ10 שנות עבודה במוסך . ובבדיקת הפול' הסתבר כי המעסיק החל להפריש עבורי לבטוח מנהלים לאחר כשנה וחצי מיום תחילת עבודתי (תחילת עבודה 7.2004 תחילת בטוח בפוליסה: 2.2006 ) כאשר בעלי מוסך מחוייבים להפריש לבטוח המנהלים לאחר חצי שנה -רטרו מתחילת העבודה . אבקש את עזרתך כיצד עליי לפעול מול המעסיק בהפסד של כספי הגמל שלא שולמו לי במשך שנה וחצי .(כולל ריבית והצמדה ובמידה שלא ישלם האם ניתן לפנות לבית דין לעבודה . כמו כן המעסיק מתנה את שחרור הפיצויים בהחתמתי על מסמך שאין לי כול תביעה אליו . - כיצד עליי לפעול כיון שסיום עבודתי היה ב=3.3.2014 תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דוד בכור

  עו"ד דוד בכור,מנהל הפורום

  19:46, 13 במאי 2014

  שלום רב,

  בכל הנוגע לטענותייך בנוגע להיעדר הפקדה פנסיונית בתקופה שעד 02/2006, הרי שעל פני הדברים ייתכן ועומדת למעביד טענת התיישנות בעניין. יחד עם זאת, מוצע לבחון הנושא באמצעות ייעוץ משפטי פרטני.
  ככל ופוטרתך מעבודתך במוסך, הרי שאין כל מקום להתנייה בין תשלום פיצויי הפיטורים לחתימה על כתב היעדר תביעות ולפיכך לאור הזמן אשר חלף בהחלט יש מקום לבחון המשך הטיפול גם בנושא זה.

  בברכה,
  דוד בכור, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.