קרן פנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 17:54, 23 במאי 2014

  שלום רוצה לשאול עבדתי בעבודה והיה על המעביד חובה לעשות קרן פנסיה עים החוק שנכנס לתוקף ינואר 2008 לא עשה נפגעתי תע מוכר על ידי מלל בחודש 9 עשה בעל החברה קרן פנסיה לכל העובדים ואותי לא הכניס אחרי 6 בקרוב יש עילה לתבוע ש למה לא הכניס אותי לקרן פנסיה שעשה נפגעתי חודש 7 08 יש סכוי בתביעה מה עושים כיום אני נכה כללית אי כושר יציעבה 100 רפואי 75 יש חוק התישנות מה החוק תודה על ה עזרה תשובתכים חשוטבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דוד בכור

  עו"ד דוד בכור,מנהל הפורום

  10:44, 25 במאי 2014

  שלום רב,

  על פני הדברים מעיון בפרטים הכללים של המקרה, ייתכן כי עומדת לך עילת תביעה כנגד המעביד ככל ואכן הוא הפר חובתו לערוך לך הסדר פנסיוני, וכפועל יוצא לא בוטחת ולא קיבלת פיצוי בגין אובדן כושר העבודה.
  הנך מוזמן ליצור עימי קשר בנושא (03/5103906).

  בברכה,
  דוד בכור, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.