הגשת תביעה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • ארז כהן

  נשלח ע"יארז כהן 11:26, 26 ביולי 2014

  אפה תובעים נושא של מעביד שלא הפריש פנסיה לעובד ? האם אפשר לחבר ביחד עם תביעה על אי תשלום שכר עבור הודעה מוקדמת של התפטרות. המעביד לא שילם עבור ימי הודעה מוקדמת בגין הודעת התפטרות . מיום ההודעה ועד לגמר העבודה בפועל. בתודה מראש ארז כהן

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דוד בכור

  עו"ד דוד בכור,מנהל הפורום

  18:45, 26 ביולי 2014

  שלום רב,

  בית הדין לעבודה הוא הטריבונל המוסמך לדון בסכסוכים מסוג זה.
  במידה והמעסיק הפר חובותיו החוקיות לצרף אותך להסדר פנסיוני מכוח צו הרחבה ענפי ו/או צו ההרחבה לביטוח פנסיוני מקיף במשק, ניתן להגיש תביעה מתאימה, אשר תכלול את כלל העילות לרבות אי תשלום תמורת ההודעה המוקדמת.
  תשומת לבך, כי ככל ומדובר בהפרשות אשר לא הופרשו בפועל להסדר פנסיוני קיים, הגורם אשר עליו להגיש התביעה כנגד המעביד הינו ככלל קרן הפנסיה, ולפיכך יש לפנות לקרן ולוודא כי אכן היא מקיימת חובתה ופועלת לגביית חוב הפרמיות במלואו.

  בהצלחה
  דוד בכור, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.