פיצויים ופנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • שולמית

  נשלח ע"ישולמית 18:04, 22 בספטמבר 2014

  שלום, בעלי נפטר בפתאומיות. היה לו ביטוח מנהלים. קיבלתי מהם פיצויים . האם לא מגיעה לי גם פנסיה? בעלי היה שכיר בעל מניות בחברה פרטית. תודה ושנה טובה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  20:04, 22 בספטמבר 2014

  שלום. בעקרון, הדבר תלוי בסוג המוצרים הפנסיוניים שהיו לבעלך ז"ל. ככל שלבעלך היתה רק פוליסת ביטוח המנהלים יש לבדוק איזה סוג של פוליסה זו ואיזה סוג של כיסוי ביטוחי היא העניקה - האם פיצוי חד פעמי בגין פטירה או שמא גם אפשרות של קבלת קצבה. הייתי מציע לך להיוועץ עם בעל רשיון מומחה בתחום (יועץ פנסיוני או משווק פנסיוני (סוכן ביטוח)) ולבדוק היטב את כל הפוליסות ותכניות הפנסיה שהיו לבעלך. כתיבה וחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.