משיכה חלק הוני מקופת גמל - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • עזוז בטי

  נשלח ע"יעזוז בטי 12:24, 3 באוקטובר 2014

  מה הפיצוי המגיעה לי על אחור תשלום החלק ההוני על ידי קופת הגמל. לאחר ביצוע המשיכה בפועל נאמר לי שאחרי שבוע הכספים יעמדו לרשותי. לאחר דין ודברים איתם כ 30 שיחות טלפון הכספים התקבלו באיחור של 19 יום מה הפיצוי שאני זכאית?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון ,מנהל הפורום

  11:38, 5 באוקטובר 2014

  שלום רב, בהנחה שהמועד שאת מתחילה לספור ממנו את האיחור הוא המועד שהעברת את כל המסמכים והאישורים הנדרשים לחברה המנהלת לצורך ביצוע הפדיון (אישור מס הכנסה, אישור מעביד טופס משיכה וכו'), אזי ככל שעברו 4 ימי עסקים מאותו מועד, את זכאית לפיצוי בגובה ריבית פיגורים מאותו מועד. אם נגרמו לך גם הוצאות חריגות במקרה של פעולה בהתרשלות רבתי או בחוסר תום לב קיצוני של החברה המנהלת ניתן לתבוע גם את ההוצאות שנגרמו לך ופיצוי נוסף

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.