פנסיה מבטחים או ביטוח מנהלים? - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • סיגל

  נשלח ע"יסיגל 16:17, 13 בדצמבר 2014

  אני עבדתי במקום עשר שנים היתה לי פנסיה של מבטחים החדשה .כרגע הסכום שם 70 אלף שח.ניכנסתי למקום חדש והם נותנים ביטוח מנהלים.מה עלי לעשות לבקש להמשיך את הפנסיה של מבטחים .כי אם לא אמשיך אשלם עליה פעם בשנה עמלה של 350 שח.ומצד שני הבנתי שביטוח מנהלים יותר טוב בהרבה . אז מה לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  08:12, 16 בדצמבר 2014

  מדובר בהחלטה משמעותית שהתשובה עליה צריכה להינתן על ידי בעל מקצוע מורשה כחוק ('בעל רשיון' כמשמעות המונח בחוק הייעוץ הפנסיוני- היינו, סמשווק פנסיוני (סוכן ביטוח או בעל רשיון משווק פנסיוני שהוא עובד של גוף מוסדי), וזאת על בסיס החסכונות הקיימים לך, התקציב לביטוח פנסיוני, מצבך האישי וכיו"ב פרמטרים. יעוץ כזה יכול להינתן רק על ידי בעל רשיון כאמור אשר בסוף תהליך היעוץ יתן לך גם מסמך הנמקה ובו הוא יפרט את המלצתו המקצועית והנימוקים לה. בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.