פדיון קופת גמל - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • ניסים

  נשלח ע"יניסים 18:01, 16 בדצמבר 2014

  ברשות אשתי קופת תגמולים ואישית לפיצויים של אקסלנס פלטינום , הקופה נפתחה ב - 1/1/91 , אנו צריכים את הכסף ולפי אקסלנס היא תהיה נזילה רק ב - 2018 , במקור הקופה נפתחה במקור בקופה אחרת ומרוב מיזוגים אנחנו כבר לא מצליחים לעקוב , עד כמה שידוע לנו הקופה הייתה צריכה להיות נזילה אחרי 15 שנה , עד עכשיו עברו 25 שנה , שאלתי ! מתי השתנו החוקים והאם הם חלים על קופה שנפתחה בתאריך זה .

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  20:05, 16 בדצמבר 2014

  נזילות של קופ"ג אחרי 15 שנים היתה בקשר עם קופות גמל לתגמולים של עמיתים עצמאיים בלבד (וזאת עד לשנת 2005 למיטב זכרוני). מהתיאור של ך כקופת גמל לתגמולים ואישית לפיצויים נראה כי קופה זו נפתחה במסגרת מקום עבודה- ולכן התקופה לנזילות של 15 אינה חלה על קופה זו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.