פיצול קרן פנסיה וביטוח מנהלים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • מאיה

  נשלח ע"ימאיה 08:50, 23 בדצמבר 2014

  שלום רב! אני מרוויחה ברוטו כ-13000 ש"ח ונטו כ-11000 ש"ח. יש לי ביטוח מנהלים משנת 2010. כיום אני בת 26. לאחר מחשבה, חשבתי שאולי יהיה נכון לפצל את החסכונות לפנסיה לחצי לביטוח מנהלים וחצי לקרן פנסיה. האם הדבר כדאי? האם בעתיד אוכל להחזיר את הכל לביטוח מנהלים במידה ואתחרט? אשמח לשמוע מה דעתכם. בתודה מראש, מאיה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  08:52, 23 בדצמבר 2014

  מאיה שלום, בעקרון את צריכה לדעת כי לפוליסת ביטוח מנהלים משנת 2010 יש יתרון של מקדמים מובטחים. בכל מקרה השאלה היא בתחום היעוץ הפנסיוני ומומלץ כי תקבלי יעוץ פנסיוני מלא מבעל רשיון (משווק פנסיוני שהוא סוכן ביטוח או עובד של גוף מוסדי או מיועץ פנסיוני מומחה)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.