פדיון קופת גמל - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • ויקי

  נשלח ע"יויקי 14:24, 18 בינואר 2015

  שלום, היתה לי קופת גמל שנפתחה ע"י מעסיק קודם בסוף שנות התשעים ולא נעשתה בה שום תנועה אך במרץ שנה שעברה ניידתי אותה מחברה אחת לאחרת. האם בגלל הניוד שנעשה במרץ 2014 לא אוכל להנות מהמבצע של משרד האוצר לפדות קופת גמל שיש בה פחות מ 7000 ש"ח ולא נעשתה בה שום פעולה מאז 2012?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  15:10, 18 בינואר 2015

  תקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (קופות גמל)(משיכת כספים מקופת גמל)(חשבונות בעלי יתרה צבורה נמוכה)(הוראת שעה), התשע"ד-2014, קובעות את הכללים למשיכת כספים בתקנה 2()2) את התנאי למשיכת כספים שברכיב התגמולים (בלבד - להבדיל מפיצויים) מקופת גמל מורשית, כהגדרתה, ובלבד שלא בוצעה העברה של כספים מהקופה ואל הקופה לאחר יום 1/1/2013.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.