פיצויים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • דקלה

  נשלח ע"ידקלה 13:47, 27 בינואר 2015

  שלום, *עליי להעביר למס הכנסה טופס 161א, אני לא מעוניינת למשוך את כספי הפיצויים,אך לא ברור לי מה כדי לבחור רצף פיצויים או רצף קצבה? כמו כן במעמד רצף עליי לציין את כל סכום הפיצויים/קצבה גם הועברו לקופה מקופות ממעסיקים קודמים? *מה עדיף תשלום לשמירת כיסוי ביטוחי לתקופה של 5 חודשים בעלות של 16 ש"ח או הפרשה עצמאית לפנסיה ע"ס 300 ש"ח?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיוין,מנהל הפורום

  14:31, 27 בינואר 2015

  דקלה שלום

  שאלותייך נוגעות לכדאיות פעולות בקשר עם החסכון הפנסיוני והפורום לא נועד למטרה זו והוא אינו יכול ליתן פיתרון או עצה בענין זה ומומלץ כי תפני לקבלת יעוץ פנסיוני על ידי יעוץ פנסיוני (בבנק- ללא עלות) או אצל סוכן ביטוח או משווק פנסיוני של הגוף שבו מתנהל החסכון שלך

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.