פדיון כספי פיצויים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • רפאל

  נשלח ע"ירפאל 10:42, 2 במרץ 2015

  שלום רב , בפנייתי לחברת הביטוח בבקשה לפדיון כספי פיצויים מלפני 4 שנים בשתי קופות שניודו לחברה הנוכחית נאמר לי כי עלי בין היתר להעביר לחברת הביטוח הודעות עזיבה ממעסיקי הקודמים וכך עשיתי אך הודעות העזיבה מופנות לחברות הביטוח ה הקודמות. שאלתי היא האם הגיוני שחברת ביטוח תידרוש מימני לפנות למעסיקי הקודמים ולבקש מהם לכתוב מכתב לחברה הנוכחית למרות שאין להם קשר או חבות כל שהיא כלפי או כלפי חברת הביטוח הנוחכית מאחר והם מעולם לא יוצרו איתם קשר לגביי ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  אבנר בן חיון, עו"ד,מנהל הפורום

  11:38, 2 במרץ 2015

  כל חברה ונהליה שלה. אם כי נראה שככל שההודעות ברורות ומתייחסות לתקופה שבה הופקדו הכספים, הרי שגם אם הם לא הופנו לחברה הנוכחית - ניתן להסתפק בזה

  תגובה
 • 12:05, 2 במרץ 2015

  תודה רבה על התשובה.
  רק חבל שחברת הביטוח בוחרת להערים קשיים ככל האפשר על הלקוח ולטרטר אותו

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.