כספי פיצויים מחברה שפשטה רגל. - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • רחל

  נשלח ע"ירחל 09:06, 21 באפריל 2015

  שלום לחברי הפורום. אני בת 64 ויוצאת בימים אלה אני יוצאת לפנסיה. עבדתי בחברה שנסגרה כ 10שנים משנת 1980 שילמתי מבטחים באותה חברה. על מנת לקבל פטור ממס על כספי הפיצויים חסרים לי השנים שעבדתי בחברה שנסגרה ובטופס 161 שקבלתי מחברה האחרונה חסרים השנים לקבלת הפטור ממס של 35 שנה ( כ 12300 לשנה). מה עלי לעשות על מנת להשלים את החסר לצורך קבלת פטור של 35 שנה? המון תודה. רחל.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  16:13, 21 באפריל 2015

  נמציע כי תפני למבטחים לקבלת הכוונה. בעקרון ניתן לפנות אל ביה"ד לעבודה לבקשה לסעד הצהרתי ביחס לשנים אלה מחמת היותה של החברה חברה סגורה (תצטרכי לבדוק מה מעמד החברה האם פורקה, נמחקה מרשם החברות וכו') בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.