מידע פנסיוני - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • דניאלה

  נשלח ע"ידניאלה 15:34, 24 באפריל 2015

  שלום רב, ברצוני לדעת איזה מידע אני יכולה לקבל על הגוף המוסדי אשר משקיע את כספי הפנסיה שלי. האם יש באפשרותי לראות את פרוטוקול הדירקטוריון של אותו גוף מוסדי? וכן איזה מידע אני יכולה לקבל דרך המסלקה הפנסיונית?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  07:29, 26 באפריל 2015

  שלום רב,

  בהתאם להוראות הממונה על אגף שוק ההון, כל גוף מוסדי מחויב בניהול אתר אינטרנט. באתר האינטרנט של הגוף חייב הממונה לפרסם סוגי פרסומים הנדרשים למידע לציבור הרחב ובכלל זה, הרכב הדירקטוריון, ועדות הדירקטוריון, הרכב ההנהלה, תקנון קופת הגמל, דוחות כספיים ובכללם דוח תיאור עסקי תאגיד שמפרט באופן מילולי את היבטים שונים שחייב הממונה לכלול לתועלת הציבור, אפן ההצבעה באסיפות כלליות של חברות שקופת הגמל משקיעה בהן, אפן הפניה לאחראי על תלונות הציבור ועוד ועוד. אין חובה על פרסום פרוטוקולים של הדירקטוריון.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.