הפקדה לקופת פנסיה ותיקה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • אורלי

  נשלח ע"יאורלי 10:06, 10 במאי 2015

  בדתי כ21 שנה והופקדו לו כספים לקרן הפנסיה של הדסה ומבטחים - קרן ותיקה. לפני כ3.5 שנים פוטרתי כתוצאה משינוי מבנה ארגוני. עבדתי כעצמאית והפקדתי ועדיין אני מפקידה כספים לקופת הפנסיה. ב8.2014 התחלתי לעבוד בעבודה חדשה, ביקשתי שימשיכו להפקיד לי כספים לקופת הפנסיה. במקום העבודה מסרבים להפקיד לקופה שלי בטענה שהאחוז שהמעסיק משלם גבוהה בקופות הוותיקות מהקופות החדשות ולכן, ביקשו ממנה שאפתח קופה חדשה. האם לפי החוק יובלים אמורים להפקיד את כספי הפנסיה לקופה הוותיקה? ואם כן מה אלי לעשות? או שהם יכולים לכפות אלי מעבר לקופה החדשה (מבטחים אינם מוכנים שאני ישלים את הסכום). אודה לתשובתכם,

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  13:40, 10 במאי 2015

  יש כאן בעיה שמומלץ לקבל בגינה יעוץ ספיציפי אצל עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.