קופת גמל נזילה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • שני

  נשלח ע"ישני 09:53, 31 במאי 2015

  יש לי קופת גמל עצמאית ונזילה, ביקשתי לבצע מספר משיכות אך כל אחת מהמשיכות לוותה בסחבת, בשיחות מרובות למעקב הבקשה, אי תשלום בזמן ולמעשה לעוגמת נפש מאוד משמעותית. על פי ההסכם עם החברה ולפי מה שהחברה מוסרת, היא מצהירה כי הכסף יועבר לחשבון הבנק שלי בתוך 4 ימי עסקים אך למעשה עוברים הרבה יותר מארבעת ימי העסקים הללו. בכל פעם נציג שירות אחר מבטיח שהוא לוקח את הנושא לטיפולו האישי ובסופו של דבר לא שומעת ממנו יותר כלום. יתרה מכך בקשות המשיכה שלי נבעו מהוצאות אישיות לא צפויות והסחבת המשמעותית הזו הובילה אותי לשרשרת שיחות ובקשות מביכות מהבנק. האם יש עילה לתביעה בבית משפט לתביעות קטנות בגין פיצוי כספי על אי עמידה בזמני תשלום, סחבת ועוגמת נפש?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  11:49, 31 במאי 2015

  שלום רב, ככל שהומצאו מלוא המסמכים הנדרשים לביצוע הפדיון של כספי הקופה (אישורי מעסיק, טופס 161, צילום ת.ז. וכו'), וחלפו למעלה מ-4 ימי עסקים ממוע דמסירת כל המסמכים הנ"ל, ולא בוצע הפדיון, נראה כי עומדת לך עילה לתביעה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.