ביטוח מנהלים/פנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • אופיר

  נשלח ע"יאופיר 17:09, 10 ביוני 2015

  שלום, אני עובד בחברת קבלן, ולפני מספר חודשים החברה עברה לעבוד עם סוכן ביטוח חדש. הסוכן פתח קופת פנסיה חדשה על דעת עצמו ללא אישורי התחיל להפריש לקופה החדשה, והפסיק את ההפרשות לביטוח מנהלים שקיים על שמי כבר שנים רבות. כאשר פניתי לסוכן / למעסיק בבקשה להחזיר את הכספים לביטוח מנהלים ניתנות לי תשובות מתחמקות. שאלתי היא האם יש כתובת נוספת על מנת שאוכל להמשיך את הביטוח מנהלים הקיים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  11:09, 11 ביוני 2015

  שים לב. אתה נמצא כרגע בצומת דרכים שבה אתה צריך לפעול במהירות האפשרית. שכן, החזרת המצב אחוננית בביטוח מנהלים בחלוף הזמן המתאים לכך, הינו בלתי אפשרי. ולכן עליך לפעול בהקדם ככל שניתן על מנת לתקן את המצב. לצורך זאת, מומלץ לך ראשית להיוועץ עם יועץ פנסיוני בלתי תלוי המבין היטב בתחום (ישנם כאלה בחיפוש בגוגל תמצא - הם אינם עובדים עם חברות ביטוח וישנם ביניהם בעלי מקצוע המבינים בתחום) ולוודא את הכדאיות שבביטוח בפוליסת הביטוח מול קרן הפנסיה (על בסיס הפוליסה הספיציפית שיש לך עם המקדמים והתנאים הספיציפים שלה). וככל שהוא ימליץ לך על כדאיות החסכון הפנסיוני בפוליסה, עליך לפעול במהירות (ועדיף באמצעות עו"ד מבין בתחום על מנת לתקן את המצב). עליך לדעת כי על המעסיק חל איסור להתערב בבחירת החסכון הפנסיוני שלך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.