חידוש קרן פנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • צחי

  נשלח ע"יצחי 04:37, 26 ביולי 2015

  היה לי קרן פנסיה וביטוח מנהלים, כעת ברצוני לחדש את באופן עצמאי מיכוון שאני מובטל, ההפרשה החודשית שלי ושל מעסיקי יחד לשתיי התוכניות היתה 700 שח בחודש, אני לא יודע איך זה התחלק בין שתיי התוכניות, כעת ברצוני לחדש את קרן הפנסיה, גם את ביטוח המנהלים חידשתי , הפקידה במגדל אמרה לי שאני יכול להפקיד סכום חודשי מינימלי של 200 שח , ברצוני להפקיד לקרן הפנסיה בלבד 400 שח לחודש רקרואקטיבית מינואר 2015. שאלותיי 1. האם סכום זה יבטיח לא את אותו סכום חודשי לפנסיה שהייתי אמור לקבל אם הייתי ממשיך לעבוד? 2. האם ככל שאפקיד יותר כל חודש הפנסיה שלי תהיה יותר גבוה יותר כעקרון? תודה צחי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  10:36, 28 ביולי 2015

  השאלה בדבר כדאיות החסכון הפנסיוני, באיזה מוצר, באיזה היקף היא שאלה המחייבת קבלת יעוץ פנסיוני ממשווק פנסיוני (שיכול להיות גם עובד הגוף המוסדי) או יועץ פנסיוני בלתי תלוי (בבנקים ישנם יועצים פנסיוניים)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.