הצהרת בריאות מקוצרת - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • דורית

  נשלח ע"ידורית 01:02, 1 באוגוסט 2015

  שלום בני בן 25 עובד בחברה גדולה כשנה . היות ולאחרונה הוא חש שאין עבודה ורבים מחבריו בעבודה עוזבים . . . הוא החל במשא ומתן עם חברת הייטק קטנה שמתאימה לו , ובמהלך המשא ומתן אמרו לו כי יוכל להמשיך להיות מבוטח באותה חברת בטוח בה הוא מבוטח כרגע לפנסחה , אודן כושר וכו... אבל הוא יצטרך להחליף ל - סוכנות הבטוח בטוח אחרת שעובדת עם החברה החדשה . אני מבקשת התיחסותכם שאלה הבאה: בני חתום על הצהרת בריאות מקוצרת שנעשתה לפני כשנה ( כפי שמקובל לעובדים בחברה הגדולה בה עבד ) , האם יוכל לשמור על תנאי הפנסיה , וא.כ.ע וכו' כפי שסוכמו בחברה הגדולה בה עבד או שלאחר המעבר לחברה החדשה הקטנה , יצטרך לעשות הצהרת בריאות חדשה ( במקום המקוצרת שיש לו עדין ) מודה מראש לתשובתכם המלומדת

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  16:32, 5 באוגוסט 2015

  בעקרון ככל שאין הפסקה ברצף הביטוחי לא אמורה להיות דרישה להצהרת בריאות חדשה. יש לוודא זאת מול סוכן הביטוח.

  תגובה
 • 17:29, 6 באוגוסט 2015

  במעבר לחברה החדשה המשכורת תשתפר ב כ 40% !!!
  האם גם במקרה כזה הצהרת הבריאות המקורית אמורה להשאר בתוקף עבור הסכום החדש ?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.