רצף זכויות - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • מנחם

  נשלח ע"ימנחם 09:45, 2 באוגוסט 2015

  אני חבר בקרן מקפת הוותיקה כ38 שנות וותק. שנות הוותק: 30 שנה במסגרת תעסוקתי עד לפרישתי. ויתר הוותק נוצר מהעברה מינמלית הנדרשת בצורה עצמאית. כיום אני בן 60. עקב טעות במשך מעל ארבע שנים לא הועברו כספים למקפת. עקב כך חסרים לי שנים אלו בשנות הוותק. הוצע לי להעביר את ההפקדות של השנים החסרות לקרן פנסיה אחרת. שאלתי האם אני יכול לשמור על רצף הזכויות ואיחוד הוותק של שני הקופות. כידוע לי בהגיעי לגיל הפרישה אני זכאי למענק שנים עודפות. ולא ברור לי איך תהיה התייחסות לסה"כ שנות הוותק.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  16:27, 5 באוגוסט 2015

  לאחר 24 חודשי אי תשלום לקרן וותיקה לא ניתן להפקיד בה כספין יותר. כמו כן, לא קיימת אפשרות לרצף זכויות/ העברת כספים בין קרן חדשה לקרן וותיקה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.