חברת הביטוח פנסיה, לא מעדכנת את חשבוני - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • רות

  נשלח ע"ירות 20:00, 2 באוגוסט 2015

  מתברר שהמעסיקה מעבירה את כספי ההפרשות כדין בכל חודש, אלא שחברת הביטוח לפנסיה נוהגת לא לעדכן את חשבוני, העדכון האחרון בחברת הפנסיה הוא מחודש פברואר 2015, למרות שהמעסיקה כבר הפרישה גם את יוני ב- 15/7/2015. למרות כל פניותיי יש התעלמות ולכל היותר מוסרים לי מידע בע"פ, כלומר שלא מחייב. אנא חווה דעתך על מדיניות זו.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  16:24, 5 באוגוסט 2015

  יש לפנות למחלקת פניות הציבור של החברה. יש לקחת בחשבון כי לעיתים עדכון הזכויות בחשבון העמית בקרן לוקח זמן לאור חוסר במידעים מהמעסיק. אך בכל מקרה על מנת להבטיח את רישום הזכויות במועד - מומלץ לפנות בכתב לחברה המנהלת ולבקש לקבל אישור על ביצוע ההפקדות

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.