מעבר מעסיק - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 10:04, 6 בספטמבר 2015

  שלום רב, יש לי פוליסת ביטוח מנהלים ותיקה (מ 96) במיגדל. שיש בה גם חסכון/ריסק ופוליסה נפרדת ל אובדן כשר עבודה. כעת, עברתי מקום עבודה, ושכרי להפרשות גדל בצורה משמעותית. בגלל מחלות שונות, אינני יכול לחתום על הצהרת בריאות חדשה "נקייה". ולכן למרות שאני לא רוצה לשנות את הריסק בכלל (הסכום מתאים לי), יש לי בעיה עם פוליסת ה א.כ.ע . לא אוכל להגדיל אותה. מה האפשרויות העומדות בפני ? הייתי מאוד רוצה להגדיל את ההפרשות לפוליסה הותיקה בעלת המקדם הנמוך. האם להפריש את ההפרשות על יתרת השכר (מעבר למה שהופקד בעבר במיגדל) לקרן פנסיה (ללא הצהרת בריאות) ? מה זה "גג חתם" ? הא

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  אבנר בן חיון, עו"ד,מנהל הפורום

  09:28, 7 בספטמבר 2015

  שלום אבקש לציין כי הנני מייצג את מגדל ואיני יכול להשיב ע שאלתך זו, מעבר לכך ששאלה כאמור נדרשת בייעוץ פנסיוני על בסיס העובדות המלאות בהליך ייעוץ פנסיוני מלא

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.