דמי ניהול קרן פנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • יעל

  נשלח ע"ייעל 09:45, 29 בנובמבר 2015

  שלום, במקום העבודה החדש שלי רוצים להחליף לי מוצר פנסיה ולשנות את דמי הניהול במקום 6% מההפקדה החודשית לפוליסה ל-3% ובמקום 0.5% ל-0.8% מהחיסכון המצטבר בחישוב שנתי. ברצוני להתייעץ איתכם, האם זהו מסלול טוב? האם יש טובים יותר? תודה!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  09:03, 6 בדצמבר 2015

  הפורום לא נועד ולא יכול להעניק ייעוץ פנסיוני מהסוג הנשאל. יש לקבל ייעוץ פרטני מבעל רשיון (משווק פנסיוני, יועץ פנסיוני) המבוסס על סקירת המוצרים הפנסיוניים המדוברים וכן על המאפיינים האישיים של הלקוח. אתה זכאי לקבל מסמך הנמקה מלא מסוכן הביטוח במקום העבודה שבו הוא אמור לסקור בפניך את היתרונות ואת החסרונות של המהלך ובכלל זה המלצה מנומקת שלו עבורך. תדע שיש לך זכות שלא להסכים למבוקש במקום העבודה ועליך לבחון את המהלך ביסודיות שכן למהלך כזה יש משמעות רבה ולעיתים בלתי נתינת לתיקון

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.