אישור על זכויות בקרן פנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 17:00, 11 בינואר 2016

  באישור על זכויות בקרן פנסיה יש טבלה ובה פירוט של חודשי החברות. ולגביהם יש סימון "+" כאשר במקראה מפורט ש: "+" זה הפקדה. מה המשמעות של המתואר לעיל האם זה מלמד על החודשים שבהם הופקד כסף לקרן? או שיש משמעות נוספת לחודשי חברות באישור על זכויות בקרן פנסיה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  21:20, 12 בינואר 2016

  על איזה אישור מדובר? האם על דוח שנתי לעמית או אישור אחר. בעקרון לאו דווקא שסימון ליד חודש תשלום - משמש אסמכתא לכיסוי ביטוחי בגין אותו חודש. שכן, יתכן מצב של הפקדה רטרואקטיבית שאמנם נמזקפת לצורך מס בגין חודשים רטרואקטיביים (ככל שמדובר על אותה שנת מס בה הופקדו בפועל הכספים) אבל הפקדה כזו אינה מעניקה כיסוי ביטוחי רטרואקטיבי אלא מחודש התשלום ואילך

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.