המצאת פרוטוקולים לקרן פנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • גלעד

  נשלח ע"יגלעד 12:20, 28 בינואר 2016

  בביטוח לאומי נקבעו 100% אכ"ע בגין מחלת נפש +נכות רפואית המורכבת ממחלת הנפש+ מליקויים אורטופדיים. ועדה רפואית של קרן הפנסיה קבעה נכות זמנית אכע בגין מחלת הנפש והיא עדיין לא השלימה הדיון לגבי התק' האחרונה והיא מבקשת לקבל את הפרוטוקולים של ביטוח לאומי. האם מספיק שאשלח רק את הפרוטוקול הפסיכיאטרי הדן באכ"ע. או שחובה לשלוח גם את הפרוטוקול הקובע את הנכות הרפואית שבו מפורטים גם ליקויים אורטופדיים? (שאין בידיי ויעכב את הדיון)

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  12:36, 28 בינואר 2016

  ככל שהוועדה ביקשה לקבל פרוטוקולים כאלה כדאי לשלוח את מלוא החומר. אם אתה סבור שאתה טוען לפנסית נכות בגין מצב נפשי ולכן יש לשלוח רק את הפרוטוקולים הנוגעים לענין זה - יתכן ויש בכך הגיון. יחד עם זאת יש לבדוק את הנושא לעומק

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.