תשלום לעו"ד עבור שירות שלא ביקשתי - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • מירב

  נשלח ע"ימירב 14:44, 31 בינואר 2016

  שלום, פניתי לעו"ד כדי שמעביד ישלם לי פיצויים פנסיונים עבור כל שנות עבודתי אצלו. המעביד שילם לי רק עבור חלק מהשנים. העו"ד שלי כתב מכתב למעביד וטוען שכעת קיבל אישור לשחרר את הפיצויים שכבר קיבלתי מחשבון סגור לחשבון נגיש. אולם, לא זאת ביקשתי ממנו. לא אכפת לי שהכסף יישאר בקרן פנסיה סגור. מה שרציתי זה שהמעביד ישלם לי עבור שנים שלא שילם. כעת העו"ד מבקש ממני לשלם לו עבור שחרור הכספים שכבר היו בבעלותי בקרן הפנסיה. האם זה לגיטימי? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  14:17, 1 בפברואר 2016

  הפורום עוסק במהות והשאלה היא בתחום יחסי עו"ד לקוח. קיים פורום לענין זה באתר - ראי קישור http://www.mishpati.co.il/forum.aspx?forumid=41

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.