תודה רבה, שאלת הקודמת, אך לא ברור לי האם עצם הדרישה של הקרן הינה לגיטימית בנסיבות.... - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 15:06, 3 באפריל 2016

  חרף שיש בידי קרן פנסיה המטפלת בבקשה לקצבת נכות מוגדלת עקב נכות סיעודית, דוח של הביטוח הלאומי המתייחס לפעולות היום יום-הקרן הודיעה כי ההכרה של הקרן בנכות הסיעודית נעשת על יסוד מכתב רופא מטפל המתייחס לפעולות היום יום. האם בנסיבות הנ"ל בהן יש בידי הקרן פרוטוקול ביטוח לאומי המתייחס לפעולות היום יום, דרישת הקרן למכתב רופא מטפל בנושא הסיעודי היא דרישה לגיטימית? האם הקרן רשאית להתנות התקיימו דיון בבקשה להכיר בנכות סיעודית בהמצאת מכתב רופא מטפל המתייחס לפעולות היום יום.? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  16:16, 5 באפריל 2016

  כן. המסמכים של הביטוח הלאומי יש בהם כדי לסייע ולתת בסיס נוסף להתייחסות אך רקן הפנסיה אינה מוגבלת להם והיא רשאית לבדוק את הנושא באופן עצמאי

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.