ייעוץ פנסיוני לגבי קרן פנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • lilushka

  נשלח ע"יlilushka 21:12, 10 באפריל 2016

  שלום הציעו לי ממקום העבודה לעשות קרן פנסיה הפנו אליי סוכן פנסיוני מאלטושלר שחם. והיום הנציגה שלהם התקשרה לתאם לי פגישה עם סוכן וסיפרתי לה שאני מקבלת קצבת נכות מביטוח לאומי והיא ביקשה שאני אלך לרופא משפחה להביא סיכום על המצב הרפואי ועל מה אני מקבלת קצבה -האם אני צריכה למסור פרטים חסויים שכאלה? אפילו הבוס לא יודע על מה אני מקבלת קצבה. זה נשמע לי מוזר מה דעתכם ?? והדבר השני היא הפנתה אותי למסלקה הפנסיונית והיא ביקשה מספר כרטיס אשראי בטענה שזה החוק החדש של משרד האוצר האם זה תקין ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  11:04, 12 באפריל 2016

  בצירוף לקרן פנסיה נדרשים בהצהרת בריאות ולכן זה נאה מקובל. כנ"ל לגבי החלק השני- לצורך הליך שיווק פנסיוני שמחויבת הסוכנת הפנסיונית לעשות, היא נדרשת לפנות לקבלת מידע מהמסלקה הפנסיונית ולצורף כך היא נדרשת לפרטי כרטיס האשראי (במילים אחרות- זה תקין)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.