אפוטרופסות לקשיש - פורום אפוטרופסות

שאלה חדשה
 • רבן

  נשלח ע"ירבן 13:06, 16 בספטמבר 2015

  אבי הקשיש, מצוי במעון לניצולי שואה שבחסות משרד הבריאות. יש לי ביקורת נוקבת אודות התנהלות המקום. ביקורת אותה אבי,עקב חרדתו, מנוע מלהעלות. אני שוקל ביצוע אפוטרופסוט רפואית וברורים לי ההיבטים החיוביים (למשל- יהיו חייבים להודיעני על כל אירוע רפואי- ביקורת בי"ח וכו'). שאלותי : 1. האם אפוטרופסוט לצרכים רפואיים בלבד מספקת ? 2. האם ,יכולים להעלות היבטים בעייתיים ( למשל : תשלום - כרגע איננו משלם,מאחר וניצול שואה,) ,כאלה שאינני חושב עליהם, מכוון הנהלת המעון. תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  עו"ד נורית פיש,מנהל הפורום

  09:19, 8 באוקטובר 2015

  סליחה על העכוב בתשובה בשל שהותי בחו"ל. אין קשר בין טיב הטיפול לבין מינוי אפוטרופוס לבין תשלום . שלושה דברים שונים שאין ביניהם שום קשר. קודם כל אין דבר כזה "מינוי אפוטרופוס רפואי" אם אביך זקוק למינו7י אפוטרופוס או לא , זו שאלה שצריך לתת עליה את התשובה העניינית בהתאם לטובתו . לא צריך ולא כדאילמנות אפוטרופוס אם הוא מסוגל לדאוג לענייניו או אם אתה יכול לדאוג לו. אפוטרופוס לא פותר בעייה של טיפול לא ראוי ...

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.