הטרדה טלפונית - פורום תביעות קטנות

שאלה חדשה
 • רון

  נשלח ע"ירון 01:52, 12 באפריל 2014

  שלום, אני לא בטוח שזה הפורום הנכון אבל בכל מקרה- אני חייל משוחרר מזה 3 חודשים בערך, כנראה רשמתי את מספר הטלפון שלי באחד הדוכנים בכנס משתחררים ומאותו היום לפחות 4 פעמים בחודש אם לא יותר מתקשרים אליי מכל מיני גופים פרטיים ביניהם- "המרכז להכוונת חיילים משוחררים" "דור הY" "עזרה לחיילים משוחררים" ועוד מיני שטויות כאלה. אני מבקש פעם אחר פעם להסיר את הטלפון שלי מהרשומות ולהפסיק להתקשר אליי וזה לא עוזר הם ממשיכים להתקשר כל פעם בשם אחר ולהטריד אותי. אני ממש מיואש, מה ניתן לעשות כדי לעצור את זה?

  השב
 • 08:40, 22 באפריל 2014

  שלום רון ותודה על פנייתך. המקרה שהנך מתאר מתאים להפרת "חוק הספאם". תבחן את הוראותיו בהתאם לנסיבות הספציפיות של המקרה שלך, על מנת לוודא שהתקיימה הפרה. בהצלחה, משרד עו"ד רענן בשן

  תגובה
 • 01:19, 24 בינואר 2015

  היה לי סיפור דומה
  היו מתקשרים אלי מחסוי ובעזרת חברת טלפיקס הצלחתי לקסל את הטלפונים של החברות שמטרידות
  אפילו שהם בתקשרו ממספר חסוי
  ועכשיו אני תובע אותם
  זה האתר של טלפיקס
  www.telefix.co.il

  תגובה
בתי המשפט לתביעות קטנות נועדו לבירורן של תביעות כספיות בסכומים נמוכים יחסית, באופן מהיר ופשוט.  בפורום נשיב על שאלותיכם בענייני תביעות קטנות, התנאים להגשת וניהול תביעה קטנה, סכומי התביעה, עילות התביעה הנידונות במסגרת בית המשפט לתביעות קטנות, וכן, עניינים מרכזיים בתביעות קטנות, כגון, צרכנות, שירותים, סוגי התקשרויות וסוגי עסקאות, ביטול עסקאות, סכסוכים  וכיו"ב.