לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
עדן

החזר כספי עבור לימודים עקב מחלה

שלום, מדובר ב"מכללה" שלא ברשימת מוסדות להשכלה גבוהה בת"א. אני חולה אונקולוגית, במעמד הרשמה היה לי 100% נכות, כרגע 60%... אך לא סופי. מצבי הדרדר במהלך לימודים. הם גם שיקרו לי במעמד הרשמה ואמרו לי ימי מחלה לא נחשבים כהיעדרות. (מה שמשפיע על ציון סופי וחיפוש עבודה), נוכחות חובה 85% בשיעורים. עברתי לא מעט בדיקות בתל השומר שצרכו הרדמה והתאוששות. ישנה שיחה מוקלטת טלפונית אחרי פניה למנכ"ל עם רכזת ראשית. מכתב הצהרה והקפאה שבו הוסבר שיש לי מחלה כרונית. בגלל כאבים כרוניים שהחמירו לא הצלחתי ללמוד. המשכתי לסמסטר שני אך לא ניגשתי למבחן. לדוגמה היו מקומות שלא התקבלתי כשאמרתי שיש לי 100% נכות. או הועברתי לשיחה על מנהל כמו במכללת חקר-יו. חוץ מביקורים בתל השומר, כאבים כרוניים החמירו בעמוד השדרה וצוואר. הגב היה כל הזמן תפוס מה שלא אפשר ללמוד (תכנות). כל שיעורים הם מול המחשבים, בניית אתרים. בסוף קיבלתי הפניה למרפאת כאב זריקות ופיזיוטרפיה. גם עכשיו אני על אנטיביוטיקה בגלל כאבי שרירים. דבר נוסף מבחינת נפשית מצבי גם הדרדר, אני במעקב ועל תרופות. המקום עצמו לא מחזיר כסף. הם מחלקים פקטורים על דעת עצמם. אחרי שיחה עם רכזת ראשית ששיקרו לי לגבי ימי מחלה (היעדרות) פוטרה מזכירה שאמרה לי את זה. מרצה מבטל שיעורים מהיום למחר בגלל נסיעות לחול. יש הכל בWHATSAPP. לא מעדכנים בקשר לחומר פתוח, אני ביררתי ועדכנתי את כולם. יש עוד דברים לא תקינים. יש לי הוכחות לכך שקורסים שלמים חזרו על אותו קורס כי לא למדו כלום. לצערי נודע לי על כך מאוחר מדי. האם ניתן לתבוע ולקבל את כל הכסף? עזבתי אחרי 5 חודשים שבקושי למדתי בהם ולא הגשתי שיעורי בית וגם לא למדתי כלום וגם נכשלתי בכל מבחנים? תודה מראש

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות קטנות