נזקי גוף לאחר קטטה ותביעת התוקף - פורום נפילות ופגיעות בשטח ציבורי

שאלה חדשה
 • ציפי

  נשלח ע"יציפי 10:52, 12 בספטמבר 2013

  לפני מספר חודשים נחבלתי בעקבות ויכוח ושברתי את פרק ידי ונותחתי בהמשך, והושבתתי מהעבודתי כחודשיים לערך. במקביל גם בני נפגע והשבוע גם הוא נותח בעקבות האירוע האלים הר"מ , אני רוצה לתבוע את התוקף. מה עליי לעשות , לאיזה עו"ד לפנות ובאיזה תחום , אני גרה בדימונה , כך שגם בבאר שבע , מתאים. תודה על ההכוונה

  השב
 • 15:32, 15 בספטמבר 2013

  ציפי שלום,

  עלייך לפנות לעו"ד העוסק בתחום הנזיקין.

  תגובה

מי מאיתנו לא מכיר אדם שנפגע לאחר שנפל בשטח ציבורי. שטח ציבורי הוא כזה שאינו מצוי בבעלות פרטית ונמצא באחריות רשות מקומית או כל גוף ציבורי אחר.
נפילות בשטח ציבורי יכולות להתרחש בכל מקום - ברחוב, קניון, גן משחקים, חוף הים וכו', ולעיתים עלולות לגרום לנזק גופני בעל השלכות של ממש.
בד"כ ניתן לקשור את אותן תאונות לאחראי או בעל השליטה באותם מקומות, כאשר במקרים רבים, הגורם הנתבע הוא הרשות המוניציפלית, שעליה מוטלת האחריות מכוח פקודת העיריות לשמור ולתחזק את השטחים הפתוחים שבאחריותה במצב סביר ובטוח.
פורום זה ידון בשאלת ובמידת האחריות המוטלת על הגופים האחראים על השטחים הציבוריים ובזכאותם של נפגעים בשטחים ציבוריים בקבלת פיצוי מגופים אלה. 
אתם מוזמנים להפנות לפורום זה שאלות הקשורות לנפילות בשטחים ציבוריים ונזקים אשר נגרמים בעקבותיהם ואנו נשיב לשאלותיכם וננסה לייעץ לכם ולסייע באשר לפתרון המתאים לכל מקרה ומקרה לצורך מיצוי מלוא זכויותיכם