ניתוק מסלקום - פורום אנטנות סלולריות

שאלה חדשה
 • דקלה

  נשלח ע"ידקלה 13:28, 24 באוגוסט 2013

  שלום , בינואר הורי קנו מכשיר גלקסי 1 לבתי במזומן ,ולאחר מכן חיברתי את המכשיר דרך סלקום , שם גם אני מקבלת שרות ,חיברתי את ביתי לחבילה שרות ללא תשלום על מכשיר. כעבור שבועיים נגנב לביתי המכשיר במסיבה ,והדבר הראשון שעשיתי זה להתקשר לחברת סלקום ולנתק את השימוש ולבטל את הטלפון . בנתיים רכשתי מכשיר חדש שוב ששולם במזומן ורכשתי חבילת שרות מסלקום שכלל מספר חדש. ומאז עברו 8 חודשים וסלקום ממשיכים לחייב אותי 80 ש"ח כל חודש על אי שימוש בחביל על המכשיר הגנוב וזאת אחרי פניות חוזרות לקבל פיצוי על החיובים ,החוזרים ללא כל תמורה עבורם . מה עליי לעשות כבר פניתי מספר פעמים ,שרות לקוחות אינם מוכנים לפצות אותי על כל החיובים ! ביקשתי להתנק סופית ,עדיין לא ניתקו! אני מרגישה שמותר להם לעשות כל מה שהם רוצים ,הנציגים שדיברתי איתם ניפנפו אותי ואף ניתקו לי את הטלפון,ושביקשתי את כל ההקלטות של השיחות מאחר שפניתי ,נאמר לי שלא היתה פניה כזו לניתק החבילה ,מה לעשות??

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו״ד נבו למפל,מנהל הפורום

  17:51, 28 באוגוסט 2013

  שלום,
  אציין כי זהו אינו הפורום הנכון אלא פורום תביעות סלולר
  ככלל,לאור הכתוב המלצתי הינה כי תפני לחברת הסלולר במכתב בדואר רשום
  עם אישור מסירה ותטעני טענותיך.
  במידה ותגובת החברה לא תהא לשביעות רצונך
  ביכולתך לפנות ולהגיש תביעה קטנה.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה


אנטנות סלולריות רבות מוצבות מעל ראשיהם של דיירי בניינים ובקרבת אזורי מגורים.

רבים המקרים בהם דיירי בניין או דיירים בביתם סמוכים מגלים במקרה כי קיימות אנטנות סלולריות מעל ראשם ובקרבתם. אנטנות סלולריות פוגעות משמעותית בשגרת חיי תושבים הגרים בסמיכות אליהן ומורידה את ערך נכסם.

לדיירים הגרים בסמיכות להימצאותן של אנטנות סלולריות זכויות רבות המאפשרות את הסרתן של האנטנות או לחלופין מתן פיצוי כספי בגינן.