דרישת חיוב של סלקום לאדם שאינו לקוח - פורום אנטנות סלולריות

שאלה חדשה
 • נטלי

  נשלח ע"ינטלי 10:52, 24 במרץ 2014

  לפני כ3 שנים, עוד כשהיו נשואים, פנתה אשתו של ידידי לחברת סלקום, והתקשרה עימם בהסכם לנייד וקו. יצוין, כי הקו היה על שמה והיא בלבד התקשרה עימם. ידידי, שהיה באותה עת בעלה, נתן לה את הכרטיס אשראי שלו לצורך תשלום חשבונות הסלולר. לאחר שאלה התגרשו. הגרושה ירדה מן הארץ. כעבור שנתיים, פנו אליו, טלפונית, נציגי סלקום, בטענה כי עומד ע"ש גרושתו חוב. ידידי הסביר כי החוב אינו שלו, היות וגרושתו התקשרה עימם בהסכם ולא הוא, ולו אין שום קשר ורצון להיות בסלקום. לאחר שתי פניות, ידידי לא שמע מחברת סלקום, עד להיום, שבו קיבל מכתב מעו"ד של סלקום בו הוא נדרש לשלם חוב של גרושתו, בטענה כי הוא הלקוח, טענה שאינה נכונה, הוא מעולם לא חתם ולא התקשר איתם בהסכם, מלבד העובדה שהוא נתן לגרושתו, בזמן שהיו נשואים, את פרטי האשראי שלו, עבור תשלום של חשבונות קו הסלולר. מה עליו לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  10:47, 30 במרץ 2014

  שלום רב,
  ככלל,לעיתים ניתן לייחס למנוי הן את בעל המנוי והן את בעל אמצעי התשלום.
  המלצתי הינה שיפנה אל משרד עו"ד ששלח לו את המכתב במכתב בדאור רשום עם אישור מסירה ויפרט את מכלול נסיבות המקרה לאור הכתוב לעיל.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה


אנטנות סלולריות רבות מוצבות מעל ראשיהם של דיירי בניינים ובקרבת אזורי מגורים.

רבים המקרים בהם דיירי בניין או דיירים בביתם סמוכים מגלים במקרה כי קיימות אנטנות סלולריות מעל ראשם ובקרבתם. אנטנות סלולריות פוגעות משמעותית בשגרת חיי תושבים הגרים בסמיכות אליהן ומורידה את ערך נכסם.

לדיירים הגרים בסמיכות להימצאותן של אנטנות סלולריות זכויות רבות המאפשרות את הסרתן של האנטנות או לחלופין מתן פיצוי כספי בגינן.