אנטנה או מתקן גישה שהתגלה על - פורום אנטנות סלולריות

שאלה חדשה
 • מיכאל

  נשלח ע"ימיכאל 12:12, 28 בפברואר 2013

  שלום רב ,אנו גרים בבנין משותף בן 9 קומות,בחודשים האחרונים גילינו שיש מתקן גישה או אנטנה מוסתרת על גג של דירת גג , פנינו לאיכות הסביבה שלחו מישהו ערך בדיקת קרינה ואמר שבודאות יש אנטנה בבנין פנינו שוב לקבל הכול בכתב ולדעת איזה שכן התקין את האנטנה הוא אמר לנו שהוא לא יכול לומר לנו מי הוא השכן ובקשר לבדיקה הוא לא מוצא את הנתונים ! פנינו לעייריה ואין אישור להתקנת אנטנה אנחנו רואים בחומרה פלישה לשטח שלנו ודורשים את הסרת האנטנה מיד יש חשש לפגיעה בריאותית ופגיעה בערך הדירות האנטנה שייכת להוט מובייל ..מה עושים ?והאם אפשר לתבוע את בעל הדירה ואת חב' הסלולר ? נשמח לתשובה ועד הבניין

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  18:19, 28 בפברואר 2013

  שלום רב מיכאל
  בהחלט מקומם.
  לאור הכתוב נראה כי קיימת עילה לפנייה אל הערכאה השיפוטית.קיימות מספר אפשרויות פנייה בעניינים שכאלו אשר נקבעות רק לאחר בחינת הנתונים והנסיבות, לדוגמא ניתן לפנות אל הערכאה השיפוטית בין היתר בהסתמך על סעיף 197 לחוק התכנון והבנייה, תביעה נזיקית, כספית. בהתאם לסוג הפנייה ניתן לסווג את זהות הנתבעים.
  המלצתי משכך הינה כי תפנו לטיפול משפטי לבחינת טענותיכם.

  תגובה
 • 15:15, 4 במרץ 2013

  אנחנו כול היום בטלפונים ובשליחת מכתבים , לפי מה שהם אומרים שהכול חוקי שדייר אחד יקבע ל 50 דיירים מה יהיה בבניין השאלה אם הכול חוקי מבחינת חוק לפי סעיף 197 אפשר לתבוע אות על ירידת ערך של הדירה?
  לפי מה שקראתי באינטרנט הורידו אנטנה בטענה של עסק לכול דבר ותקנות הבניין קובעות למגורים בלבד?
  מה עושים בבקשה תן לנו כיוון אנו חסרי אונים !

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  13:32, 5 במרץ 2013

  שלום מיכאל
  אין ספק כי המצב מקומם.
  איני יכול להמליץ לך באופן פרטני כיצד לפעול מאחר ואיני מכיר את פרטי המקרה. המלצתי הינה כי תפנו כועד בית לטיפול משפטי ולהתייעצות עם עו"ד.

  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה


אנטנות סלולריות רבות מוצבות מעל ראשיהם של דיירי בניינים ובקרבת אזורי מגורים.

רבים המקרים בהם דיירי בניין או דיירים בביתם סמוכים מגלים במקרה כי קיימות אנטנות סלולריות מעל ראשם ובקרבתם. אנטנות סלולריות פוגעות משמעותית בשגרת חיי תושבים הגרים בסמיכות אליהן ומורידה את ערך נכסם.

לדיירים הגרים בסמיכות להימצאותן של אנטנות סלולריות זכויות רבות המאפשרות את הסרתן של האנטנות או לחלופין מתן פיצוי כספי בגינן.