השתתפות באיטום הגג בבית משותף - פורום בתים משותפים

שאלה חדשה
  • משה

    נשלח ע"ימשה 21:21, 15 בדצמבר 2013

    ב''ה שלום. אני גר במרובע של ארבעה דירות (שניים בכל צד) כשאני גר בקומה העליונה. כשקניתי את הבית חתמתי על הסכם עם השכן מלמטה שכל הגינה המשותפת שייכת לו וכל הגג המשותף שייך לי. כעת נדרש לבצע איטום בגג (ששייך לי כאמור על פי ההסכם) והשאלה היא האם אני יכול לחייב את השכן מלמטה להשתתף בהוצאה למרות ההסכם שחתמנו? ואם כן, היכן זה כתוב בחוק שאוכל להראות לו? תודה רבה!

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דניאל רותם

    עו"ד דניאל רותם,מנהל הפורום

    22:58, 15 בדצמבר 2013

    שלום,
    לשאלתך היכן כתוב בחוק להלן ציטוט של סעיף 39 של צוק החוזים הקובע כדלקמן:-

    . "בקיום של חיוב הנובע מחוזה יש לנהוג בדרך מקובלת ובתום לב; והוא הדין לגבי השימוש בזכות הנובעת מחוזה".

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דניאל רותם

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דניאל רותם

מגשר ונוטריון, מנהל משרד עורכי דין משנת 1973. בעבר כיהן כחבר ויו"ר ועדת הכלכלה והביטוח של לשכת עורכי
למידע נוסף

053-9375126 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל מה שנוגע לבתים משותפים, לרבות חובות וזכויות של דיירים הגרים בבית משותף