הורים רוצים לפנות את הילדים השכנים - פורום סכסוכים במשפחה

שאלה חדשה
 • יעל

  נשלח ע"ייעל 11:15, 4 בפברואר 2016

  אנחנו משפחה של 3 ילדים ולכולנו יש משפחות אנחנו גרים בבתים אחד ליד השני יש בינינו ריבים כל הזמן וההורים באמצע. הריבים מתבצעים בעיקר על מה שקורה בחצר של הבתים. אף אחד לא מוכן להתפשר ולבוא לקראת וההורים רוצים שכולנו נעזןב בגלל זה ומאיימים שיביאו צו משטרתי שיפנה אותנו. האם מותר להם לפנות אותנו אחרי שכל אחד השקיע בבית שלו כסף ועבודה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יעקב שמשי

  יעקב שמשי,מנהל הפורום

  18:10, 4 בפברואר 2016

  יעל שלום
  מצער לקרוא את הודעתך - שאלתך. בני משפחה שגרים במתחם אחד, ו'ריבים כל הזמן', הרי זה נזק לכולם, כל הזמן, בעיקר בוודאי לילדים קטנים (לא פרטת את בני המשפחה, אך נראה שמעורבים ילדים). לגוף השאלה לא קיים בחוק "צו משטרתי שיפנה אותנו". צו יכול לתן רק בית משפט, ולכן מי שטוען כי יפנה אתכם, יידרש לעבור מסלול מכשולים לא קצר, להגיש תביעת פינוי לבית המשפט המוסמך, לקבל פסק דין (כמובן רק אם בית משפט יסבור כי זהו הסעד הנכון וההכרחי), לפתוח תיק הוצל"פ ורק אז יכול ושוטרים או שליחי ההוצל"פ ידפקו על דלתותיכם. מציע כמובן למצוא פתרונות אחרים להשיב השלום והשלווה למעונכם.

  שבת שלום

  יעקב שמשי

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יעקב שמשי

מנהל הפורום: עו"ד יעקב שמשי

בעל תואר במשפטים (LL.B) של האוניברסיטה העברית בירושלים, תואר ראשון בכלכלה של האוניברסיטה העברית ותוא
למידע נוסף

053-9374679 חיוג
הודעה
פורום זה ייתן מענה לשאלות הנוגעות לסכסוכים משפחתיים בין בני משפחה רחוקים וקרובים, סכסוכים בין בני זוג, מאבקי ירושה, אלימות במשפחה, עסקים משפחתיים, מחלוקות בין הורים לאחר הגירושין ועוד.