טיפול בעניין תקיפה מינית אצל פסיכולוג ללא ידיעת האב (הגרוש) - פורום עבריינות נוער

שאלה חדשה
 • אמא מודאגת

  נשלח ע"יאמא מודאגת 09:50, 14 במרץ 2012

  שלום, הבן שלי (13) תקף מינית בת של קרובת משפחה. אני באמת לא יודעת מאיפה זה בא כי הוא ילד מקסים ותמיד עוזר. בכל אופן, דיברתי עם הקרובה שלי על זה. הצעתי לה שאני אממן טיפול פסיכולוגי לשני הילדים (כסף אינו בעיה)כמה שנדרש. העיקר שהבת שלה תצא מזה וכמובן גם הבן שלי ושלא יהיה לו רישום פלילי. הבעיה שלי היא שאני רוצה שזה יהיה חסוי ואני לא רוצה להכניס את הגרוש שלי לעניין. אף פעם לא הצלחתי להגיע איתו להסכמה ואני מפחדת שגם במקרה הזה. חוץ מזה שברור לי שהוא ינצל את זה כדי להילחם בי על זה שאני אמא לא טובה ומזניחה את הילדים בשביל קריירה. אני כבר מכירה אותו. השאלה שלי היא האם אין מגבלה על פסיכולוג לטפל בבן שלי, בלי שאבא שלו יודע מזה. תודה, אמא.

  השב
 • 10:00, 14 במרץ 2012

  שלום לך,
  אין ספק שאת מודאגת ואת בהחלט צודקת בכך שהילד חייב להיות מטופל, אלא למיטב ידיעתי, פסיכולוג המטפל בקטין צריך הסכמת שני ההורים ואני סבורה שידרוש גם הסכמת האב, טרם תחילת טיפול.
  אם כך יהיה אין ברירה אלא לגייס האב לתהליך מתוך תקוה (תמימה אולי?) שטובת בנו תגבר על הרצון לנגח את גרושתו...
  אני מציעה שתפני לפסיכולוג ותבדקי הענין.

  בהצלחה

  מירב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום עוסק ביעוץ לבני נוער אשר הסתבכו בפלילים, עבירות סמים ואלכוהול, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות רכב ותחבורה, עבירות בחבורה ובתהליכים של ניהול תיק בבית משפט לנוער, חקירה משטרתית, טיפול בהתמכרויות, שיקום ונושאים נוספים.