סיום חוזה שכירות חודש מראש - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • בתיה

  נשלח ע"יבתיה 14:35, 22 ביולי 2013

  שלום רב, החוזה שלי עם בעלת הדירה הינו עד סוף אוגוסט. בתחילה הגיע אדם שרצה להיכנס לדירה בסוף יולי והסכמתי להתפנות חודש מראש. בעלת הדירה אמרה לי בפירוש שסיכמנו להתפנות חודש מראש. ב-30 ליולי. כעת, האדם שרצה לחתום על חוזה התחרט והיא מבקשת שנישאר עד סוף אוגוסט. כבר עשינו העברה של הדברים וחתמנו על חוזה בדירה אחרת שאליה כבר נכנסנו. מה אנחנו יכולות לעשות שכן החוזה הינו עד סוף אוגוסט והבקשה שנתפנה חודש מראש הייתה בעל פה ולא בכתב. תודה מראש.

  השב
 • 13:09, 29 ביולי 2013

  שלום רב. כעקרון אין חובה שההסכם או שינויים בו יערכו בכתב והסכמות בעל פה יכולות להוות שינוי מוסכם ומחייב להסכם השכירות. לאחר שאמרנו זאת יש לבחון היטב את ההסכם והוראותיו והאם אין הוראות ספציפיות הסותרות את האמור לעיל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.