• ניקו

  נשלח ע"יניקו 20:59, 20 בספטמבר 2014

  העיריה רצתה לבצע הפקעה לאחר הריסה של מספר בתים ישנים! בבית משפט הושגה פשרה שהעיריה תקבל את ההפקעה בפסק דין שבו ישמרו 100 אחוז הזכויות שלבעלים בעת שינתנו זכויות ותיהיה ות וכנית בניה במקום עלפי תוהנית הבניה באזור! השטח הוא אדמת מנהל! בטאבו לא רשומים כבר הבעליות רק ציון פסק הדין עצמו! במנהל כן רשומים בעלי הקרקע! האם ז ה מצב תקין? בטאבו הרשום ריק מבעלים לגמרי! מתי עלינו להציג את פסק הדי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  08:05, 21 בספטמבר 2014

  אני מקווה שרשות מקרקעי ישראל (לשעבר : המינהל) היתה צד להליך המשפטי. הרשות היא האחראית כלפיכם ואולם על פסק הדין להיות תקף גם ביחס אליה. יגאל מירון, עורך דין.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.