ביוב ראשי שיעבור בשטח המגרש שלנו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מנחם

  נשלח ע"ימנחם 12:18, 15 באפריל 2016

  שלום קיבלנו את החוזה ויש בו סעיף הנוגע לצערנו לשטח שלנו , מה המשמעות המדויקת ? אני כבר לא רוצה לרכוש את הבית הזה ... 6.7 בעקבות חלוקת המגרשים ולצורך מתן פתרון ביוב לחלקות פנימיות שנוצרו עקב החלוקה החדשה , נדרש התאגיד להעביר קו ביוב ציבורי בתחומם של חלק מהמגרשים. בתחומי המגרשים ו/או החניות יועבר קו ביוב ציבורי השייך למי שבע תאגיד אזורי למים ולביוב בע"מ (להלן-"התאגיד") שיתוחזק על ידי מי שבע והרוכש מתחייב בהתחייבות בלתי חוזרת לאפשר למי שבע גישה לקו הציבורי וביצוע כל מחוייבותיה עפ"י דין. 7.2 ידוע לרוכש, כי תירשם זיקת הנאה לטובת תאגיד מי שבע במגרשים מס' ... וכי עוברת תשתית ביוב ציבורית אשר בבעלותו ואחריותו של תאגיד מי שבע אזורי למים ולביוב בע"מ (להלן-"התאגיד"), וזאת בהתאם לתשריט המצ"ב כחלק בלתי נפרד מהסכם המכר. כמו כן, הרוכש מתחייב לאפשר לתאגיד מי שבע ו/או מי מטעמו זיקת הנאה ומתן מעבר חופשי למגרשים לצורך ביצוע תשתיות ו/או תחזוקה ו/או ביצוע כל פעולה לה יידרש התאגיד לצורך ביצוע חובותיו לרבות השבת המצב לקדמותו. תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  19:13, 17 באפריל 2016

  לא ניתן להתייחס לסעיף חוזי ספציפי מבלי להכיר את הוראות ההסכם כולו. עלייך לפנות ליעוץ משפטי פרטני. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.