בדיקה גרפולוגית בשני מועדים שונים - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • דורה

  נשלח ע"ידורה 12:27, 23 ביולי 2012

  שלום, נניח שבקשו ממני בדיקה גרפולוגית בשני מועדים שונים, וכתב היד קצת שונה. איך זה יכול להשפיע? במה יתחשבו לצורך החלטה אם לקבל אותי לעבודה או לא?

  השב
 • 15:41, 23 ביולי 2012

  שלום רב דורה, אקדים ואומר, שישנם אנשים שכתב ידם נתון יותר לשינויים (מכיוון שהם טיפוסים יותר רגשיים מטבעם), בהשוואה לאחרים שכתב ידם כמעט תמיד אותו הדבר. יחד עם זאת, גרפולוג מקצועי יכול להבחין שמדובר באותו אדם, גם אם רואה כתבים שלו במצבים שונים ובמצב רוח אחר. במידה וכתב היד שלך משתנה לעיתים קרובות, רצוי שהגרפולוג יקבל מספר דוגמאות כתב שלך ולא יסתפק רק בדוגמא אחת. אינני יכולה לתת לך תשובה חד-משמעית במה הגרפולוג יתחשב לצורך התאמה לתפקיד, אלא לדבר בשם עצמי. כאשר אני רואה שינויים רבים בכתב היד של אדם מסויים, אני נוטה להסיק מכך שהכותב הנו טיפוס שמושפע מאד מנסיבות והתרחשויות סביבו, ולכן גם יהיה מושפע ממצבי לחץ. כמובן, יש לכך השלכות על מידת ההתאמה לתפקידים מסוימים. בהצלחה!

  תגובה
 • 08:09, 24 ביולי 2012

  תודה רבה

  תגובה
מנהל הפורום:סיון זמיר

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.