דיבוב אדם שמפיץ עליי שמועות ואני מעוניין לתבוע אותו על הוצאת דיבה - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
  • שי

נשלח ע"ישי 15:48, 6 בספטמבר 2012

אני חושד באדם שמפית עליי שמועות/מקלל אותי מאחורי הגב. אני מעוניין לתבוע אותו על הוצאת דיבה. כמה יעלה לדובב אותו? אני יודע איפה הוא עובד. תודה.

השב
  • 17:49, 6 בספטמבר 2012

שאלת "קיטבג".תלוי בנסיבות, בפרופיל הפסיכולוגי של האיש, רמת החשדנות שלו ועוד כ-30 פרמטרים נוספים .זה כמו לשאול: כמה עולה אוטו? שנה, דגם, נפח מנוע, ביצועים, "תוספות", בלאי טבעי ולא טבעי, כמה ידיים עבר, גיל הנוהגים, מתי הטסט, מעורב בתאונת דרכים בעבר,......להמשיך?

אז מה אם אתה יודע את מקום עבודתו?

תתקשר ואסביר לך איך ניתן להגיע לתוצאות מירביות במינימום הוצאות

050-6508800

בהצלחה

מוקה

תגובה
  • 19:33, 6 בספטמבר 2012

תודה על התגובה.
    מה הסדר גודל של מחיר?
    יש מחיר מינימום? מחיר ממוצע?

תגובה

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.