התעלמות חברת פניקס מבקשותי להפסיק פוליסת ביטוח - מה עושים? - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 07:54, 27 במרץ 2014

  מאז חודש ינואר 2014, בנסיונותי החוזרים (טלפון,פקס,מייל,) מול סוכן הביטוח, ומול חברת הפניקס להפסיק הפוליסות- מתעלמת החברה מבקשותי, ממשיכה לשגר הודעות תשלום, ובנוסף שגרה מכתב איום בתביעה משפטית נגדי על אי תשלום הפרמיות !!!! מה אני יכול לעשות ??? נא תשובתכם בהקדם, תודה

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  17:12, 27 במרץ 2014

  תשמור את ההודעות שהודעת להם בכתב. אם התשלום נעשה בכרטיס אשראי, דאג שחברת האשראי תפסיק לכבד אותו (אפשר לעשות זאת בשיחת טלפון). כל פעם שתקבל איום, כתוב להם מכתב על כך שביטלת את הפוליסה כבר בינואר.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.