תאונת עבודה ביציאה מהעבודה - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • א

  נשלח ע"יא 01:12, 17 באוקטובר 2014

  שלום, רציתי לדעת החתמתי כרטיס והתעקבתי בעבודה לצורך אישי ורק אחרי 10 דקות יצאתי מהעבודה ונפלתי מבור ביוב בולט בשביל קורקר ממש ביציאה מהעבודה. יש לציין שאני בהריון בחודש שמיני הייתי במיוןו הכל היה תקין עם ההריון אבל אחרי ארבע ימים(של חג) הופנתי שוב למיון ושם הועלה חשש לשבר בעצם הזנב ואחר כך גם שיטפי דם בקיצור אני סובלת מכאבי גב נוראייים ולוקחת משכחי כאבים שמותריםן בהריון. הבוסית שלי טוענת שמאחר והתעכבתי 10 דקות לעצמי זה לא נחשב תאונת עבודה ובגלל שהיא צריכה לשלם שבועיים ריאשונים היא עושה לי בעיות עם הב.ל. 250. רציתי לדעת האם יש למה להגיש תאונת עבודה? אני סובלת בבית וגם סוחבת הריון. יש לציין שכנראה חוסר העבודה יגרום לשכר מועט לכשאלד..יש לי אישור מחלה מרופא. זה תאונת עבודה או לא??

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  05:42, 17 באוקטובר 2014

  זו תאונת עבודה. אירוע שהיה מנתק את התאונה מהגדרת "תאונת עבודה" היה סטייה מהדרך לצורך אישי. את אינך מתארת כל סטייה מהדרך, ובהנחה שמדובר אכן בעשר דקות, אפשר לראות את זה כחלק מההליכה הביתה, שגם היא מכוסה כתואנת עבודה.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.