תאונת עבודה - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • סאמח

  נשלח ע"יסאמח 20:40, 20 בינואר 2015

  קיבלתי תאונה בשנת 2009 בכף יד ימין אושפזתי פעמים אז שקיבלתי את התאונה ישנתי 7 לילות בבית חולים ולאחר שבוע אושפזתי עקב זיהום "רשלנות" וישנתי עוד 6 לילות ולאחר שנה מהתאונה הזמינו אותי לניתוח .ולאחר שנה וחצי מהתאונה הזמינו אותי לוועדה ראשונה ? ונתנו לי 5 אחוז נכות ? ..ומאז אני בטיפול עו"ד ...לפני כשנה החלפתי עורך דין ..עקב אי התקדמות בתיק ..עכשיו אחרי חוות דעת לא נתנו לי רק 5 % ובתקופה זו אני הגשתי תביעה מהבטוח .. ? ומה עם הימים שהייתי בחופש מחלה " שנה ושמונה חודשים" !! יש לי כל המסמכים שאני בחופש מחלה .!! אם במידה ואני אסגור את התיק לגמרי כמה מגיע לי כסף ? תודה ומקווה שהבנתם אותי אם משהיו לא מובן אני זמין ...

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  06:52, 21 בינואר 2015

  קשה לענות על שאלה כל כך מורכבת בפורום. הייתי ממליץ לך להתייעץ עם עורך הדין שמטפל בתיק, ואם אתה מודאג, לקחת את התיק לעורך דין נוסף שיחווה גם הוא את דעתו אחרי שקרא את כל החומר, ואז להחליט מה הפיצוי שכדאי לך לדרוש.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.